کارمایکل اس ام اس

کارمایکل اس ام اس

نویسنده
The Moment
ورژن
1.0
نیاز
4.1 به بالا

کارمایکل اس ام اس به شما این توانایی را می دهد که در هنگام گم شدن دستگاه خود آن را بیابید یا از اطلاعات شخصی خود محافظت نمایید. 

Product Description

کارمایکل اس ام اس ، پیشرفته ترین و ساده ترین برنامه دزدیاب گوشی و تبلت  است.

 

*گوشیت را گم کردی؟ دزدیدنش؟ نگرانی؟میخوای رمزش را عوض کنی یا بدونی الان کجاست؟میخوای اطلاعاتت را پاک کنی یا عکس بگیری؟کارمایکل همه این کارها را واست انجام میده!

 

توجه: کارمایکل اس ام اس از هر دو زبان فارسی و انگلیسی پشتیبانی می کند ، به این صورت که اگر زبان دستگاه شما فارسی باشد ، زبان کارمایکل اس ام اس نیز فارسی می شود و اگر زبان دستگاه شما انگلیسی باشد ، زبان کارمایکل اس ام اس نیز انگلیسی می شود.

 

ویژگی های کارمایکل اس ام اس:

ساده: کارمایکل اس ام اس با وجود قابلیت های بسیار ساده و کم حجم است.(سه قدم ساده ، دارایی را اضافه کنید > فعالیت را در تنظمیات فعال کنید > به دستگاه سرپرست اجازه ها را بدهید.)

 

طراحی مدرن: طراحی مدرن و بروز کارمایکل باعث می شود بتوانید به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید و با آن کار کنید.

 

قابلیت های کارمایکل اس ام اس:

چک کردن وضعیت: دریافت وضعیت فعلی دستگاه شامل مقدار باقی­­مانده شارژ باتری و فعالیت­­ های در دسترس که می­­توانید اجرا نمایید.

 

بازگشت به تنظیمات کارخانه: می­­توانید با این فعالیت تمام داده ­­های دستگاه را حذف و به تنظیمات پیش فرض کارخانه بازگردانید.

 

عکس گرفتن: گرفتن عکس با استفاده از دوربین جلوی دستگاه. عکسهای گرفته شده به اکانت دراپ باکس شما آپلود می­­ شوند.

 

فایل  Preset: یک سری از فایل­­ ها و فولدر­­ها را با یک قابلیت مانندرمزگذاری ، پاک کردن ، … می­­توانید انتخاب نمایید. سپس با اجرای فعالیت preset تمام کارهای مربوط به مدیریت فایل را انجام می ­­دهد.

 

قفل کردن دستگاه: قفل کردن دستگاه به صورت عادی یا با عوض کردن گذرواژه که شما تعیین می­­ کنید. (توجه داشته باشید عوض کردن گذرواژه برای اندرویدهای 7 به بالا غیر فعال است.)

 

دسترسی به موقعیت: می­­ توانید موقعیت دستگاه گم شده را به صورت تکی یا دوره­­ای دریافت نمایید.

 

غیرفعال کردن حالت بی­­صدا: خارج کردن دستگاه از حالت بی­­صد، همچنین می­­توانید گوشی را وادار به زنگ زدن نمایید.

 

اعلان عوض شدن سیم کارت: دریافت پیام در صورت عوض شدن سیم­کارت دستگاه ، در صورتی که دستگاه شما دزیده شده باشد و شخص سارق اقدام به عوض کردن سیم­کارت نماید ، از سیم­کارت وارد شده­ ی جدید پیامی دریافت می­ نمایید و به عنوان شماره جدید آن دستگاه ثبت می ­شود.

 

اعلان روشن شدن دستگاه: دریافت پیام وقتی که دستگاه دزیده شده روشن می شود.

 

توجه نمایید که شما نیاز دارید کارمایکل را برروی حداقل دو دستگاه نصب نمایید تا بتوانید از آن استفاده کنید ، به طور کلی هیچ برنامه ای نمی تواند این امکان را فراهم آورد که شما بتوانید تنها با نصب کردن آن برروی دستگاه خود اقدام به پیدا کردن دستگاه دیگر یا فعالیت های دیگر نمایید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “کارمایکل اس ام اس”